Thursday, April 29, 2010

Selanik'te yemek için 2.durak

Yemek için 2.önemli durak Aristotelous Meydanı'ndaki yine aynı adı taşıyan, sevimli bir avlu içindeki bu küçük restaurant. Menü yine sudan çıkanlar; içinden feta peyniri fışkıran kalamar favorim. İçkimiz ise Yunanistan'a özgü; retsina. Üzüm suyu ve çam reçinesi karışımı Yunan şarabı. Muhteşem birşey ben bayıldım, gitttiğinizde kesin denemelisiniz.
Tatlı da müesseseden :) Her yemekten sonra bizde çay ikram edilir, Yunanistan'da tatlı. Yemekten sonra gözü dönmüş gibi tatlı arayan benim için muhteşem bir jest. Yunanlıların yemekleri de servisleri de şahane!

3 comments:

  1. Paylaştığınız bilgiler ilginç ve faydalı bilgiler . Kurumsal web tasarım.net olarak bu güzel paylaşımlarınız için teşekkür eder ve paylaşımlarınızın devamını bekleriz .

    ReplyDelete
  2. Değerli blog yöneticisi makalelerinizi Beton buz olarak çok beğendik. Ekibimiz olarak başarılarınızın devamını dileriz.

    ReplyDelete
  3. Kötü kredi notumla evimi satın almak üzereyken endişeliydim. Bankamdan aldığım kredi reddedildi ve alamadım. Bir arkadaşıma açıkladım, sonra beni tüm zamanların en büyük adamı (Bay Benjamin Lee) ile tanıştırdı. Sorunumu ona mailine bir mesaj göndererek anlattım ve 3 iş günü içinde her şeyi çözmeme yardımcı oldu. İşimi büyütmek için de kullandığım evim için bana 3.000.000,00 Euro kredi verdi. Tanrı onu korusun! Bir grup yatırımcı ile çalışan Bay Benjamin Lee'den hızlı bir kredi için başvurabilirsiniz .. O, internetin her yerinde herkesin bahsettiği sihirbazdır ... 247officedept@gmail.com adresinden Mail yoluyla ona ulaşın.

    ReplyDelete